Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vodnár      ( 21.1. - 20.2. )

žena

ObrazekPomaly sa rozbieha. Nie sú pre ňu typické prvotné inštinkty. Láska je pre ňu Mozartova symfónia, a nie koncert Rolling Stones. Nehľadajte v jej objatí bezhraničné vytrženie. Ale keď sa už raz dostane do tempa, potom celú svoju predstavivosť (a tej nie je málo) uvoľní pre seba a svojho partnera. Niet ničoho v sexuálnych príručkách, čo by nechcela vyskúšať. Pričom ako záverečný akord vymyslí svoju vlastnú kreáciu, variáciu variácií. Sleduje blaženosť toho druhého a je rada, že k tomu prispela. Je ideálnou milenkou pre tých mužov, ktorí trpia nejakými zábranami. Často nadradí želania iných nad vlastné záujmy a tým sa vystavuje riziku, že sa stane obeťou egoistických požadovačných mužov (nezriedka sú jej partneri značne starší muži). S pochopením sa žena narodená v znamení Vodnára obracia aj k ostatným ženám: je schopná vtúpiť do lesbického vzťahu len preto, že sa nedokáže dívať na svoju nešťastnú priateľku, trpiacu absenciou telesnej alebo duševnej lásky. Vždy ocení vašu mužnosť. Obdivuje silných a pekne urastených mužov. Priťahujú ju chĺpky, niekedy čím viac chlpatá hruď a chrbát, tým lepšie. V predohre sa rada pohráva s chĺpkami, spravidla začína pri kotníkoch a postupne postupuje po celých nohách cez rozkrok až na chrbát. Svojho milenca mierne hladí, škriabe, dráždi, rozfúkava teplým vzduchom jeho hustý porast. Vo svojom hladení rada strieda stupne tlaku, od úplne jemného zdanlivého dotyku, až po silné stisky spojené s dráždivou bolesťou. Na mužoch ju tiež priťahuje zadoček. Silný, môže byť i tučnejší, ale výhradne musí patriť iba jej. Vo výbere partnerov je veľmi liberálna, dokáže utešiť a uspokojiť sexuálne frustrovaných mužov, nevadí jej rola milenky a utišovateľky, ani o mnoho rokov starší partner, ktorý potrebuje sexuálne uspokojiť. Vodnárka to vďaka svojej tolerancii a prispôsobivosti väčšinou dokáže. Ak je dočasne sexuálne osamotená, vymýšľa zaujímavé formy masturbácie. Priťahujú ju všetky oblasti partnerovho tela, ale zvláštnu záľubu bude mať v nohách a prstoch. Rada sa pohráva s jednotlivými prstami, saje ich, cumle a mierne dráždivo hryzie. Pozornosť vždy bude venovať tiež vašim kotníkom. K análnemu milovaniu pristupuje s otvorenosťou, ale vyžaduje dodržovanie zásad čistoty. Čo sa páči jej partnerovi sa väčšinou páči i jej.

 

muž

ObrazekMuža narodeného v znamení Vodnára žena zaujíma ako človek, a nie ako predmet sexu. Keď sa mu totiž nejaká zapáči, lipne na nej rovnako silne aj z duševnej, aj z telesnej stránky. Jeho prvé kroky budú pomalé, obozretné: rád prežíva predohru, ktorá je pre neho dôležitou súčasťou milostnej rozkoše. V tomto ohľade je majstrom dvorenia. Žiaľ, má sklony k tomu, aby ostal len pri ňom, a často ho treba stimulovať, aby sa pohol ďalej. Podobne je to aj v posteli – niekedy sa predohra tak pretiahne, že milovanie sa skončí bez úplného zavŕšenia. Nie preto, že by nebol schopný, ale nevie sa jednoducho k tomu odhodlať. Ale ak sa raz „utrhne“, môže byť z neho vynaliezavý a vynikajúci milenec. Jeho erotická vynaliezavosť prináša veľkú slasť aj pre partnera. Ale stáva sa aj to, že sa partner cíti nepríjemne, neuspokojene, ba čo viac – pociťuje bolesť. Vodnár totiž nie je typ, ktorý by mal morálne zábrany: je preň charakteristická tolerancia a duchovná otvorenosť, preto nič, čo je ľudské, sa mu nezdá zvláštne. V krajných prípadoch sa približuje až k sadizmu – keď si napríklad všimnete, že sa začne pohrávať so zápalkami, okamžite si schyťte šaty a bežte kade ľahšie. Je to naozaj vynaliezavý a vytrvalý milenec. Ocení u svojej partnerky, keď bude tiež nápaditá. Nebráni sa ničomu, rád jazykom dráždi klitoris, pokiaľ chcete zažiť ešte väčšiu rozkoš použite trošku tekutej čokolády, jahôdkového olejíčka alebo medu. Potrite si klitoris a uvidíte koľko času a pozornosti bude venovať orálnemu milovaniu. Nezabudnite, že musíte byť nápaditá a meniť chute, erotické pomôcky, oblečenia, hudbu, osvetlenie, prostredie, postelné prádlo... Patrí k mužom, ktorí sú veľmi vzdelanými v tomto odbore, majú preštudovanú každú dostupnú literatúru, poznajú väčšinou všetky svetové smery a štýly milovania. Nejeden navštevuje súkromné hodiny tantry. Nebráni sa ani experimentovaniu v malom množstve vo výmene partnerov, skupinovému sexu, ale všetko za predpokladu, že i partnerka s týmto postojom súhlasí. Pokiaľ je doma spokojný, patrí k verným milencom a partnerom. Neskutočne rád pri milovaní strieda polohy, pamätajte, že behom jedného milostného aktu ich vystrieda hneď niekoľko. Priťahujú ho exotické ženy. Niekedy ale dávajte pozor na extrémnosti a na polievanie teplým až horúcim voskom.

erotogénne zóny

Najcitlivejšími miestami Vodnárov sú lýtko a členok, preto každá pozícia, ktorá umožní dráždenie týchto oblastí, prispeje k zvýšeniu sexuálnej túžby. Pokúste sa nenápadne končekmi prstov opakovane pohládzať Vodnárom lýtka a členky, uvidíte, ako zareagujú! Dávajte pozor na to, aby vaše dotyky boli nežné, každé hrubé ublíženie vyvolá u Vodnára opačnú, neželateľnú reakciu.

 

Ryby         ( 21.2. - 20.3.)

žena

ObrazekŽena narodená v znamení Rýb veľmi skoro objavuje kúzlo sexu a len zriedkakedy si odoprie túžbu po uspokojení. Pri sexuálnom styku je uvoľnená, hravá, má rada milostnú predohru; je len málo žien, ktoré by sa jej vyrovnali pri uskutočňovaní rôznych akrobatických polôh, ktoré zvyknú ponúkať príručky umenia milovania. Ak je aj jej partner podobného razenia, ich milostné hry môžu mať spalujúci charakter. Obyčajne sa veľmi ťažko dajú určiť hranice, do akej miery sú jej výkriky vášne úprimné, do akej miery už ide o predstavenie. Ale je to vôbec potrebné vedieť? Má rada šperky, a to najmä vtedy, keď nemá na sebe nič iné. Dlhé náušnice, na každom prste prsteň, obrovské, do seba narážajúce náramky. Má rada erotickú spodnú bielizeň. Ak si to milovaný muž želá, tak žena narodená v znamení Rýb ochotne nosí kožené šaty, vybíjané opasky, čižmy, topánky na tenkom vysokom opätku, ako aj všetky ostatné prostriedky sadizmu a masochizmu. Má takú silnú fantáziu, že často len pomocou vlastnej sugestívnej sily či spomienky na zážitok dosiahne orgazmus. Je teda ideálnou partnerkou pre mužov s kadejakými chúťkami, no nesmie sa veľmi nalakať. Svojho milenca má potrebu stále oslňovať, na milostný akt sa starostlivo pripravuje - volí hodvábne prádielko, strieda parfémy i vibrátory. Akonáhle odhalí citlivé miesta svojho partnera a zistí, čo mu činí rozkoš, začne na tom pracovať, aby jeho prežitok ešte viac zvýšila. Takže pokiaľ milenec túži po análnom sexe, začne starostlivo trénovať túto techniku vibrátorom, aby bola pripravená. Mimochodom análne milovanie patrí k jej obľúbeným činnostiam. Je to žena, ktorá sa rada miluje i v období menštruácie, dokonca v tomto období dosahuje najväčšieho orgazmu. K jej obľúbeným technikám patrí lízanie, akoby mala potrebu si jazykom a slinami omývať svojho partnera. Zameriava sa rada na pupok, zadoček a vnútornú stranu stehien, maximálnu pozornosť venuje olizovaniu semenníkov a potom tiež oblasti okolo konečníká. Sanie penisu až do úplného vyžmýkania je úplnou samozrejmosťou, rada skonzumuje i partnerovo semeno na dôkaz oddanosti a lásky. Snaží sa svojmu partnerovi úplne odovzdať. Je síce oddanou, ale nie veľmi vernou milenkou.

 

muž

ObrazekRád býva iniciatívny. Ak však nedostane ihneď odpoveď, tak sa stáva netrpezlivý. Prekáža mu, ak sa jeho prosba alebo očakávanie stávajú predmetom diskusie. Urazí sa, keď mu navrhnete, že všetko sa prerokuje na inom mieste a vo vhodnejšom čase. Má sklony k tajným stykom, najmä s vydatými ženami, a je necitlivý voči morálnym alebo zákonom vymedzeným obmedzeniam. Ideálnym partnerom preň je žena so silnou sexuálnou túžbou, ktorá má už určité skúsenosti. Jeho fantazírovanie sa krúti okolo takej ženy, ktorá od neho očakáva osobité, neohrabané ba čo viac, odpudzujúce služby, pri čom on sa márne snaží, aby ju uspokojil. Tieto jeho fantazírujúce predstavy sa občas aj naplnia. Muž narodený v znamení Rýb veľmi ochotne splní želania iných, nezvykne zdupkať ani pred „zábavkami“, ktoré sú mu menej príjemné. Jeho dvojaká povaha mu nebráni prijímať na seba aj veľké bolesti, ak sa snúbia s takou istou veľkou slasťou. Rozkoš sa často preňho stupňuje pod tlakom bolesti. Preto bez veľkého odporu prijme úlohu tretieho, ak jeho súčasnú partnerku napadne, že má zohrať úlohu diváka, pokiaľ ona obcuje s iným mužom. Môže to byť nielen prchavá epizóda, ale aj začiatok toho pádu (zväčšujúcich sa vodných hlbín), ktorý mužov narodených v znamení Rýb hmlisto priťahuje. Veľkú pozornosť venuje predohre, ktorá môže byť pomerne dlhá. Na partnerkách ich priťahujú prsia. Bude ich dlho a citlivo sať, maznať sa s nimi a predovšetkým sliniť, aby navodil dojem, že mazná obe naraz. Ženu jemne hladí, manuálne dráždi, masíruje, vášnivo bozkáva, pohráva sa so slinami. Patrí k mužom, ktorí sa pre zvýšenie rozkoše nebránia vyholiť sa, obzvlášť oblasť semenníkov a ešte si pred stykom v rámci masáže nechávajú olejíčkom alebo gélom natierať tieto citlivé miesta. Radi tiež k predlžovaniu erekcie používajú prikladanie si ľadu na pohlavný orgán, jednak ich to ešte viac vzruší a hlavne predĺži erekciu a oddiali orgazmus. Veľmi ich vzrušuje manuálna masáž ich penisu, najviac citlivá je horná časť. Do dlane si naneste dostatok neparfumovaného lubrigačného gélu a mierne ho naneste na hlavičku penisu. Krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek pozvoľna stupňujte rozkoš svojho partnera, potom prejdite na sanie s miernym prirážaním. Rád se miluje so ženami v pančuchách, vzrušujú ho ženské nohy a predovšetkým prsty na nohách. Rád používa i preoblečenia, proste prispôsobuje sa všetkému, čo chce jeho partnerka. Patrí k majstrom v masturbácii, volí i neobvyklé techniky sebeukájania.

erotogénne zóny

Nohy: Ryby kladne reagujú na jemné pohládzanie päty a priehlavku, ako aj na jemné šteklenie pierkom alebo na príjemné masírovanie. Začnite od členku a kruhovými pohybmi postupujte po celom chodidle až k prstom nohy. Ak im ich jemne triete alebo nežne hryziete, môžete tým Ryby priviesť až k hviezdnym výšinám. Nakoniec si dobre zapamätajte, že pri hociktorej ľúbostnej hre dosiahnete vyšší účinok, ak vaše ruky budú vlhké, alebo ešte lepšie, ak sa milovanie odohráva vo vode, či už na kúpalisku, v mori, vo vani, alebo len jednoducho pod spoločnou sprchou.

 

Baran        ( 21.3. - 20.4.)

žena

ObrazekNebude držať dlho v tajnosti svoje úmysly, najmä v šere sú jej záujmy očarujúce. Jej utajené fantastické predstavy roztvoria svoje lupene, jej erotická vášeň sa plne prejaví práve v tom čase. Nielenže si je vedomá toho, čo chce, ale vie to aj dosiahnuť. Čo sa týka prostredia, to pre ňu nie je problémom: môže sa milovať v aute, na pohovke v kancelárii, v motelovej izbe, všetko jej vyhovuje – hlavná vec, aby sa dostala do patričnej nálady. Málo svetla, ak je to možné, a troška hudby – nevyžaduje viac dekorácií. Ju zaujímajú len hlavní aktéri. Je požadovačná. Ak jej partner poskytne menej náročný milostný program, tak ju bude čoraz menej vídať. Nie je v povahe ženy – Barana, aby mrhala čas s unaveným mužom, keď ho s minimálnym úsilím môže nahradiť iným. Usiluje sa skôr o to, aby prežila viacero krátkych, ale intenzívnych vzťahov, než aby uprednostnila tú – ktorú vyrovnanejšiu dlhotrvajúcu lásku. Nakoľko je bojovná, často sa háda a dokáže urobiť nejakého muža naozaj nešťastným. Ale ona sama, keď sa poháda s mužom, ktorý pre ňu znamená všetko, je dokonca nešťastnejšia než on, najmä ak sa to skončí rozchodom. Reaguje ale rýchlo a ihneď si hľadá nového partnera. Bez toho by to nevydržala. O fyzické slasti prejavuje zdravý záujem. Preto milostný akt ju plne zaujme, je spontánna a extrovertná, pripravená k rôznym milostným hrám, je šťastná, ak môže vyskúšať mnohé vyriácie, uplatniť svoju fantáziu. Znak Barana úzko súvisí s vášňami a žena narodená v tomto znamení je najzaujímavejším partnerom celého Zverokruhu. Nechajte ju, aby kričala, šepkala, dychčala, hrýzla, škrabala (ak sa nebojíte jaziev). Najprv ale skontrolujte dĺžku jej nechtov, pretože žena narodená v znamení Barana má zvyčajne dobre naostrené nechty. Nechcite, aby sa posteľ nakoniec stala bojiskom. Má rada to, čo je nezvyčajné a zakázané. Nuda, ktorá tak často číha na aktívneho Barana, je pre ňu najmenej znesiteľná v sexuálnom živote. Tieto jej vlastnosti ju často strhávajú smerom k aktívnemu sadizmu. Má rada všetky tie polohy, ktoré jej prinášajú maximálne uspokojenie a pri ktorých muž ostáva neuspokojený. Je ale pravdou, že ak sa vám ju opakovane nepodarí uspokojiť, aby dosiahla stupňovitý orgazmus, tak vás pravdepodobne čo najskôr opustí alebo podvedie. Naozaj neznáša posteľnú nudu, apatiu alebo nezáujem. Rada si celý sexuálny akt sama riadi a kontroluje. V polohe „hore“ sa cíti veľmi spokojná. Väčšinou nepotrebuje žiadnu dlhú predohru. Ak sa jej naplno oddáte, tak sa s vami nádherne pohrá, skoro vždy úplne presne vie, kam a ako siahnuť. Keď sa ale obávate slastnej bolesti, nemáte rád erotické pomôcky a neznášate vibrátor, tak sa nachádzate v nesprávnej posteli. Rada používa dráždivé erotické prádielko, niektoré ženy siahnu i po gumových šatoch, lesklých čižmičkách na vysokých podpätkoch... Pozor na vedľajší milenecký vzťah, je neskutočne žiarlivá a má výbornú intuíciu, okamžite zistí, že sa niečo deje. Potom dokáže byť veľmi dramatická, bojovná, pomstychtivá a bez ľútosti s vami skončí. Zradu vám nikdy neodpustí. Miluje rozkoš, rada prekračuje všetky hranice, nič pre ňu nie je tabu. S niektorými ženami tohto znamenia sa môžete ľahko stretnúť aj v profesionálnom porno svete. Ich jediným prianím je, aby po nich muži túžili a nikdy na nich ako na milenku nezabudli.

muž

ObrazekJeho popudlivosť ovláda aj jeho sexuálne správanie, pričom sa len pomaličky vie naučiť to, že v ozajstnom splynutí treba nielen dostávať, ale aj dávať. Netoleruje veci, ktoré sú v protiklade s jeho fantáziou a neprijíma ani polovičaté riešenia. Ak sa s ním nechcete milovať, nepokúšajte sa ho oklamať: radšej ostaňte doma a pozerajte sa na televízny program. Ak si, pravda, neželáte získať také skúsenosti, ktoré ste pred tým poznali len z kníh. Neznáša rutinu. Ak sa naozaj chcete zapáčiť nejakému Baranovi, musíte nechať voľný priechod tak vašej, ako aj jeho fantázii. On býva zvyčajne iniciatívnejší: ak aj príjme nejaký návrh, tak ho ihneď rozvíja ďalej. Musíte byť pri ňom stále pripravená a očakávať neočakávané. Barani sú rodenými vynálezcami, ktorých láka nepoznané, nebezpečné a zakázané. Pochopiteľne, že pri realizácii fantastických predstáv im často prekáža vek; ale duševne Baran ostáva vždy mladým. Pozor! Rád vládne, a to ho môže viesť k silnému egoizmu. Pravdepodobne nemyslí dopredu na dôsledky vašej lásky. O ochranu pred otehotnením sa musíte postarať vy, do toho ho nemiešajte, preňho to nie je dôležité. V milostnom akte naozaj hrá vždy hlavnú rolu, píše si scénar, stojí za kamerou, vyberá kostýmy... jednoducho všetko riadi sám. Rád si tiež vypočuje všetky vaše sexuálne priania a podnety, ale väčšinou urobí niečo úplne iné a ešte viac šokujúce. Pripravte sa na všetko nepoznané. Je to rodený výsadkár, prieskumník, objaviteľ, dobyvateľ. Pred ničím sa nezastaví. Nevadí mu vymáhať si svoje uspokojenie i cez nesúhlas partnerky (i agresívnejším nátlakom). Neskôr ho to prejde. Miluje polohu, keď je žena v predklone a na kolenách a on vstupuje do nej zozadu. Nebuďte prekvapená tým, že aj análny sex patrí k jeho obľúbeným činnostiam. Veľmi ho vzrušuje ženské stonanie, slzy rozkoše, vášne, ale aj bolesti. Rád sleduje porno, ktoré si kľudne okorení i zábermi zo sado-maso salónov. Niektorí muži tohto znamenia milujú pocit, keď svoju partnerku môžu spútať a potom ju postupne privádzať do stavu bláznivej rozkoše, a to všetkými možnými spôsobmi. V tomto znamení je mnoho extrémov. Nebráni sa ani skupinovému sexu a požičiavaniu si sexuálnych partnerov. Neuspokojí sa nikdy len s rolou pozorovateľa alebo pasívneho príjemcu. Barani sú vlastne ľuďmi krajností a výstredností. Upadajú z jednej krajnosti do druhej. Preto ak sa zaľúbite do „naozajstného“ Barana, a jeho predstavy o sexuálnych hrách budete považovať za príliš silné, pripravte sa na okamžitý odchod. Alebo ostaňte a cíťte sa dobre, to záleží len od vás a od vášho znamenia.

erotogénne zóny

Najcitlivejšími nervovými zakončeniami Baranov sú hlava a tvár. Preto veľmi obľubujú pohládzanie čela, masírovanie hlavy medzi vlasmi. Pohlaďte jemne prstami uši Barana, prehrabávajte sa mu neustále nežne vo vlasoch, ihneď sa vytvorí medzi vami priateľsko – milenecký vzťah. Bozk na privreté viečka u ženy narodenej v znamení Barana vyvoláva zimomriavky v oblasti chrbtice. Muž narodený v tomto znamení je takmer vo vytržení, ak mu hryzká žena ucho. Ak sa ženy tohto znamenia dotkne bradatý muž, ihneď precitne. V prípade, že nenosíte bradu, dotknite sa prstami jej pier, a vyvoláte v nej tisícoraké príjemné pocity. Aj muž tohoto znamenia prekvapujúco reaguje, ak jeho pery pohladíte prstami kruhovitým pohybom od jedného kútika k druhému.

 

Býk          ( 21.4. - 21.5.)

žena

ObrazekŽena narodená v znamení Býka vás pozve na večeru. Jedlo a víno je výborné. Počas rozhovoru zrazu zistíte, že žena má veľmi príjemný hlas (mnohé ženy narodené v znamení Býka pomerne dobre spievajú). Očaria vás jej šaty, šperky. Samozrejme aj žena vo vás našla niečo príťažlivé a všetko bez problémov postupuje dopredu. Všimnete si aj to, že má hebkú, lesklú pokožku, čo je tiež typické pre ženy tohto znamenia. Vo výstrihu vás upútajú jej dokonalé prsia. Neskôr tancujete a aj jej voňavka je veľmi príjemná. Každý drobný detail na toto stretnutie bol vybraný s veľkou starostlivosťou. Ak aj záver je naplánovaný takisto ako začiatok, potom sa pri náladovom osvetlení čoskoro ocitnete medzi mäkkými predmetmi. Pre ženu narodenú v znamení Býka je dôležité: v spálni sa správa romanticky, jej izba je ženským salónom. Akonáhle je to možné, tak zohrá úlohu so vstupnou áriou len do šperkov a vône odetej zvodkyne. Inšpirovaná svojimi silnými zmyselnými sklonmi, resp. v záujme získania pocitu bezpečnosti, môže sa premeniť na kurtizánu a prostitútku, dosahujúc až hranice nymfománie. Ak nenájde v mužovi očakávané uspokojenie, hľadá ho u ženy: tak v lesbickej, ako aj v hterosexuálnej láske je požadovačná a zmyselná. Milovanie je pre ňu naozaj nádherným rituálom. Miluje mužskú prirodzenosť. Nedivte sa, keď vám začne olizovať vaše podpažie, prirodzenie, zadoček ešte skôr ako sa stihnete opláchnuť po celodennom zhone. Vždy má v pohotovosti všetky svoje zmysly, takže jej musíte voňať a predovšetkýmm chutiť. Určite veľmi rada ochutná i vaše spermie. Miluje orálny sex, čím dlhšie a hlbšie, tým lepšie.

muž

ObrazekRád sa miluje. Toto vyjadrenie môže znieť dosť banálne, ale spomeňte si, koľko je takých, ktorí sa milujú preto, aby sa uvoľnili, upevnili svoju vládu nad inými, aby preukázali svoju mužnosť alebo len tak zo športu, a nie preto, lebo to jednoducho majú radi. Z mnohých hľadísk je Býk ideálnym milencom: je zmyselný, pochopí, po čom túži jeho partner. Často je aj ohnivý: od svojej puberty sníva a fantazíruje o ženách. Nie je veľmi prieberčivý, aspoň pokiaľ je mladý: od žien očakáva skôr telesnú než duševnú podstatu. Nie je (alebo len veľmi zriedkavo) hrubý, silné pudy ho ženú k dosiahnutiu uspokojenia, ale rád privádza aj svojho partnera po dobre „naladenej“ predohre k vrcholu vzrušenia. Nemá rád improvizáciu. Ani od neho neočakávajte, že by sa pokúšal o nové, ešte nepoznané erotické chodníčky. Býk stavia na istotu, to je jeho ríša a nemožno mu uprieť, že sa v nej pohybuje zručne. Jeho tajomstvom je výdrž. Čo mu chýba v predstavivosti, to nahrádza intenzitou. Ak si zvolíte za partnera typického muža – Býka, zo začiatku sa môžete sťažovať na jeho chabé sexuálne schopnosti, ale vaše nariekanie bude časom čoraz menej časté. Je isté, že mu môžete prepožičať kvapku fantázie, ale neprekročte inšpirovanie: Býka môžete riadiť len nepriamo, priamemu vplyvu sa treba vyhýbať, lebo opak by mohol spôsobiť, že sa otvorene, tvrdohlavo a dosť nepremyslene postaví proti vám. Ale keď už ho raz v sebe máte, nie je to len na pár sekúnd, ale naozaj počítajte s divokým býčim zápasom, ktorý sa môže predĺžiť i na niekoľko slastných hodín. Červené prádielko, tma a vzrušená vôňa ženy ho dokážu omámiť a rozprúdiť k extrémnym výkonom. V takom prípade je mu jedno či je žena stará alebo mladá, štíhla alebo silnejšia, pekná alebo škaredá. Budú mu vládnuť býčie pudy a on ich musí nutne ukojiť.

erotogénne zóny

Najcitlivejšími bodmi sú u ľudí narodených v znamení Býka krk a šija. Možnosť príležitostných dotykov je nevyčerpateľná: napr. na kúpalisku, jemné pohládzanie zátylku slniacej sa ženy zaiste u nej vyvolá spokojný úsmev. Podobný výsledok môžete dosiahnuť, ak jej nasypete na krk trošku horúceho piesku. Zapnutie retiazky, náhrdelníka alebo uviazanie viazanky sú také drobné milé pozornosti, ktorými u Býka môžete dosiahnuť neočakávané výsledky. V intímnych polohách jemné, zaľúbené zahryznutie do zátylku dokáže prebrať aj toho najospalejšieho Býka. Pamätajte si ale: Býk má rád gradáciu, preto musíte vedieť dávkovať vaše približovanie sa, nikdy sa nesmiete prenáhliť.

 

Blíženci      ( 22.5. - 21.6.)  

žena

ObrazekNepotrebuje nijaké zvláštne prostredie na milovanie. Želá si len partnera, ktorý vie dobre narábať s časom, pretože nenávidí zhon. Keď sa stretne s takým milencom, ktorý sa chce čím skôr dostať k cieľu, zmení sa jej nálada a ochladne do takej miery, že schladí aj najohnivejšieho muža. Očakáva, že spolu prejdú všetkými stupňami slasti, od slovného dvorenia cez prvé ľahké pohládzania až tam, kde už túžby oboch budú pulzovať v spoločnom rytme. Vtedy trpezlivosť svojho partnera odmení takým spôsobom, že sa nebude môcť sťažovať na neuspokojenosť. Kto si chce dlho zachovať zaujímavý vzťah so ženou narodenou v znamení Blížencov, nech si dobre vryje do pamäti, že okrem priamych sexuálnych radostí hľadá aj ideál. Pre ňu ozajstný pomer nevytvára len telesný, ale aj duševný vzťah, a nie len racionálny, ale aj romantický. Má bohatú predstavivosť, túži po obohateniach, preto sa nevyhýba ani agresivite – hoci aj v sexuálnej oblasti. Zo skúseností vie, že agresivita mužov nenaľaká, skôr naopak! Nikdy sa nerozpakuje nad vlastným správaním, pretože sa riadi len vlastným modelom. Hnaná nepokojnou fantáziou a nekonečnou zvedavosťou sa v priemere miluje viac než ľudia narodení v iných znameniach, pritom je ochotnejšia ako hocikto iný vyskúšať každú novú vec. Ale pozor! Neženie ju k tomu pozornosť alebo cit, ale radosť z objavovania. Práve preto sa z nej môže stať bisexuálka (máme na mysli vždy len náchylnosť: či sa realizuje, alebo nie, to závisí od ďalších okolností). Od svojho milostného partnera očakáva pochopenie, nechá si vnútiť podriadené postavenie. Často sa stáva, že napriek svojej príťažlivosti žena narodená v znamení Blížencov sa nevydá, pretože nechce patriť jedinému mužovi. Potrebuje zmenu: neustále ju zamestnáva reorganizácia bytu alebo jeho hľadanie, stále skúša nové jedlá, diéty, nové možnosti zábavy. Nikdy nie je spokojná s daným stavom vecí. Ak nie je práve zaneprázdnená sama sebou alebo svojim okolím, zaoberá sa mužom, ktorého práve ľúbi. Usiluje sa ho prerobiť – jeho zvyky, kariéru. Aj toto čiastočne vysvetľuje jej osamelosť, do ktorej sa nakoniec dostane. Nemôže za to! Partner sa jej musí buď prispôsobiť, alebo vzdať. Vo vzťahu k mužom sa často zdá chladná, zdržanlivá, napriek tomu, že prejavuje celú svoju sexuálnu príťažlivosť. Prežíva bohatý duševný život, čo vplýva aj na jej citovosť. No napriek tomu si nevie odpustiť zahrávanie sa s citmi iných. Mnohé jej bývalé lásky sú ochotné jej odpustiť, len aby ich vzala na milosť. Skrátka, vedie život rušný a zaujímavý. Žena narodená v znamení Blížencov je ojedinelá: niekedy vás zarmúti, ale zväčša vždy očarí. Môže sa milovať takmer každý deň. Kľudne sa môže pri milovaní venovať viacerým veciam naraz, obzvlášť vo fáze predohry sa nebráni kombinovať vášnivé bozkávanie s masážou citlivých miest na rôznych častiach mužského tela. Pretože je to veľmi hravá a vynaliezavá žena, môžete očakávať tiež v tejto oblasti dostatok pomôcok, oblečenia, zaujímavostí a prekvapení. Buďte opatrní, pretože pri milovaní je tiež maximálne divoká, keď jej sľúbite úplne všetko. Plnenie sľubov ale vyžaduje celkom dôrazne.

muž

ObrazekNie je požadovačný ani náruživý. Je to dvojitá duša, ktorej jedna časť koná a druhá sleduje. Je to milenec aj voyeur v jednej osobe. Ak chce, tak presne vie, ako má vyvolať patričnú reakciu vo svojom partnerovi. Viac ho priťahuje myšlienka ako čin: viac ho láka to, aby ho videli milovať sa než samotné milovanie. Počas toho, ako koná, skúma, ako sa správa. Preto z lásky okrem telesných radostí sa usiluje vyťažiť aj duševné uspokojenie. Pomaly sa uvoľňuje, má rád predohru, ovláda určité jemnosti milovania: vie sa tváriť vzrušene, očakávane, vie žene povedať presne to, čo ona práve očakáva, po čom túži. Ba čo viac, vie ju presvedčiť, že chce to, čo on. Napriek tomu, že budí dojem úprimnosti, buďte opatrná, neberte naisto to, čo hovorí. Jeho úprimnosť je ozajstná len vtedy, keď v danom okamihu sám verí v to, čo hovorí. Dvojtvárnosť jeho znamenia sa prejavuje aj v tom, že má sklony k bisexualite; takže sa prejavuje ako transvestita, alebo máva ozajstný milostný vzťah k partnerom oboch pohlaví. Nemá nič ani proti skupinovému sexu. Tento jeho osobitý sexuálny prejav rovnako uspokojí jeho voyerské aj účastnícke sklony. Blíženci sa často dostávajú do styku aj s najzvrhlejšími prostitútkami, ktoré sú ochotné uspokojiť aj tie najbizarnejšie požiadavky svojho klienta. (Je pravdepodobné, že aj doktor Jekyll sa narodil v znamení Blížencov, pretože mal mnoho vlastností, ktoré sú typické len pre toto znamenie: známa rozdvojenosť, ktorá ho zmenila na Mr. Hydea, zvedavosť, ktorá ho hnala do najodvážnejších dobrodružstiev, ale aj násilnícke a ponižujúce spôsoby, akými narábal so svojimi nešťastnými milenkami pochádzajúcimi z nižších tried ako on.

erotogénne zóny

Najcitlivejšími časťami tela u ľudí tohoto znamenia sú ruky a paže až po ramená. Aj pri malom dotyku im nabehne husia koža, akoby sa zakončenia kože naťahovali za partnerom. Ak bruškami svojich prstov náhodne pohladíte ruky Blížencov, chrbticou im prebehne príjemné mrazenie – nech to je muž, či žena. Mimoriadny účinok vyvoláva u nich bozk na ohyb lakťa. Pokúste sa pokračovať v jemných bozkoch smerom hore až po podpažie, stupeň vzrušenia vášho partnera sa očividne zvýši.

 

Rak          ( 22.6. - 22.7.)   

žena

ObrazekNikdy neurobí prvý krok. Je veľmi bojazlivá, bojí sa kritiky. Pobádať ju treba tým najjemnejším spôsobom, treba čakať, kým sa uvoľní jej erotická fantázia. Musí sa naučiť, že v láske sa môže správať tak, ako to pokladá za správne, že sa bez strachu môže oddať vlastným pudom a želaniam muža. Nie vždy sa ale dokáže toto naučiť. Veľmi ľahko ju možno zahriaknuť surovým slovom alebo gestom, v takejto situácii sa stiahne do „nerozuzliteľného“ stavu. Krehký obal jej pocitu bezpečnosti sa dokáže ľahko narušiť. Ak sa stretne s vyhovujúcim mužom, roztvorí sa ako prekrásny kvet, po dlhotrvajúcom odpore sa uvoľní a jej radosť strhne so sebou aj partnera. Jej vášeň naberie neočakávané obrátky, ba čo viac, ak ju raz okúsi, môže sa stať aj otrokom sexuálnych radovánok. Nezabudnite, že u tejto ženy si musíte na milovanie správny čas a miesto. Pre ňu je prvá príležitosť veľmi dôležitá. Vyžaduje si také prostredie, kde je všetko na svojom mieste, pričom za najlepšie pokladá vlastné hniezdočko. Je veľmi pravdepodobné, že na „veľkú udalosť“ vás pozve k sebe na večeru. Ponúkne vás vyberaným jedlom, vynikajúcim vínom s atmosférou podfarbenou nežnou hudbou. Ale ešte aj v tomto štádiu je schopná zmeniť svoj pôvodný plán a zabarikádovať dvere svojej spálne po prvom agresívnom kroku. Ak však všetko prebehne hladko, nech partner nezabudne pochváliť jej krásu, keď sa pred ním po prvý raz vyzlečie: pre túto ženu sú lichôtky veľmi dôležité, pretože jej dodávajú pocit istoty, ktorý jej tak veľmi chýba. Druhým vyhovujúcim prostredím je morské pobrežie topiace sa vo svite mesiaca: tu môžu urobiť zázrak magnetické lúče jej planéty, roztrhnú putá jej uzavretosti a uvoľnia v nej dovtedy neznáme, divoké, odvážne a obdivuhodné sily a urobia z nej okúzlujúcu ženu. Má veľmi šikovné ruky, ovláda všetky jemné ručné práce. V láske túto svoju schopnosť zúročuje v jemnom pohládzaní tela svojho milovaného. Vo svojej fantázii nepozná medze pri vymýšľaní nových pohládzaní. Má silný materský cit, preto s telom iného narába veľmi citlivo. Stáva sa, že jej materské city ju ženú k mladistvým milencom, k neskúseným, od ktorých dostáva to, čo jej nemôžu poskytnúť zrelší muži. U tejto ženy naozaj nešetrite komplimentmi a neponáhľajte sa. Keď si bude istá, pozvoľna sa začne venovať vášmu telu - obzvlášť ju budú priťahovať zadok, vnútorná strana stehien a vaše prirodzenie. Dokáže byť krásne divoká, úžasná a neopakovateľná. Jej rafinovanosť pri hre s vašim prirodzením nepozná medzí. Veľmi sa jej páči orálny sex. Vie vás tak nadráždiť, že prosíte, aby vás už pustila do svojej rozpálenej vlhkej jaskyne zázrakov. K obľúbeným polohám patrí poloha na boku alebo v lahu na bruchu.

muž

ObrazekPotrebuje neustále povzbudzovanie. Rád sa pýši úlohou učiteľa, preto múdra žena sa ho usiluje ubezpečiť, že on ju voviedol do tajov ozajstného sexu. Krok za krokom vysvetlí žene, prečo a čo má urobiť. Neprerušte ho spôsobom, ktorý by svedčil o tom, že toto všetko už ovládate, poznáte, ba ste to už aj v praxi vyskúšali. Stiahol by sa do svojej ulity a začal vo svojom vnútri fantazírovať o tom, čo by sa bolo mohlo medzi vami vo dvojici odohrať. Súčasne dokáže byť tolerantný aj agresívny; nepríjemná kombinácia. Veľmi dobre však vie, kam vás chce zaviesť a to aj vtedy, ak volí nie práve najrovnejšiu cestu (nezabúdajte, že hovoríme stále o znamení Raka). Nechajte ho nech si len koná. Na začiatku sa vyhnite každej tvrdosti: rád idealizuje svojho partnera a každé vulgárne gesto, aj vtedy, ak práve povzbudzuje pohlavné pudy, skomplikuje možnosť vytvorenia pevného puta. Časom sa stane podstatne realistickejším a prijme za svoje tie spôsoby, ktoré by ho v počiatkoch boli urážali. Dokonca hrozí nebezpečenstvo prchkého ústupu, rovnako ako sa zvykne rak schovať do bezpečia hlbokých skalných úkrytov. Pri milovaní je nežný a pozorný. Jeho vynikajúca pamäť mu pomáha, aby používal takú techniku, ktorá mu v minulosti už priniesla úspech, pričom ju svojou fantáziou ešte vylepší. Zakončenia prstov má veľmi citlivé a túto svoju schopnosť vie aj náležite využiť, čím poskytuje neuveriteľné slasti sebe aj svojej partnerke. Má rád, ak si jeho vyvolená potrpí na eleganciu a jemné prádlo. Práve muži narodený v tomto znamení patria medzi tých, ktorí sú schopní prekročiť niekedy tú jemnú hranicu medzi normálnym a perverzným. Bez zábran sa obliekajú práve do tohto jemného vzrušujúceho oblečenia. Radi sa preobliekajú za ženu, hoci aj pred divákmi. Ich schopnosť napodobňovať a okamžite improvizovať im umožňuje, aby bez prípravy zohrali hocijakú show. Je všeobecne známe, transvestiti sú často súčasne aj homosexuálmi, a výnimku netvorí ani Rak. V tomto znamení môžeme nájsť takých homosexuálov, ktorí sú schopní hocijakej obete, vrátane chirurgického zákroku, aby sa stali ženou. Milovanie s týmto mužom nemusí začínať len v posteli. Rád si svoju partnerku pripraví v kúpelni, na sofa, no jednoducho vyhľadáva vhodné príležitosti. Zaujíma ho ženský klitoris a manuálne dráždenie. Veľkú pozornosť venuje ženským prsiam. Niektorí muži tohto znamenia zbožňujú, keď môžu svoj penis zasunúť medzi ženské prsia a trieť sa. Často siahnu i po voňavých olejíčkoch, ktorými svoje partnerky potierajú a jemnými masážnymi dotykmi im činia rozkoš. Na partnerkách ich vzrušuje krajkové spodné prádlo. Veľmi citlivou oblasťou tohto muža je zadoček. Má rád, keď sa môže o niekoho trieť, alebo keď jeho pozadiu partnerka venuje patričnú pozornosť.

erotogénne zóny

Na obidve pohlavia narodené v tomto znamení rovnako silno vzrušujúco pôsobí bozk, ktorý dostávajú aj prijímajú. Najcitlivejším miestom ich tela sú prsia: veľkým vzrušením reagujú na dráždenie prsných bradaviek rukami alebo ústami. Zóna pod prsiami je mimoriadne citlivá na jemné dráždenie, pričom vyvoláva priame sexuálne pocity. Dobrá rada pre ženu, ktorá si za svojho partnera zvolila muža narodeného v znamení Raka: rukami sa ľahučko dotýkajte jeho pŕs, jemne pohládzajte jeho pokožku v ich okolí a zistíte, že sa mu koža elektrostaticky vydvihne, akoby sa chcela dotknúť vašich rúk. V krúživých pohyboch pokračujte len v tom prípade, ak chcete dosiahnuť rýchly koniec predohry.

 

Lev          ( 24.7. - 23.8.)

žena

ObrazekNeočakávajte, že sa k vám priblíži na pol ceste. Je úplne presvedčená o tom, že každý muž je šťastný, ak ju môže vlastniť. Myslí si, že je zbytočné, aby prenikla do jeho blízkosti. Má rada také známosti, ktoré môže pokladať za nevinné drobné flirty. Často sa uspokojí aj s tým, že si je len vedomá túžob dotyčného muža. Má zaliečavé, zvádzavé a lenivé spôsoby správania. Pudovo cíti, ako silne muži reagujú na jej prítomnosť: Jediné milostné kývnutie jej ruky, a ležia pri jej nohách a sú pripravený podriadiť sa jej rozkazom. Jej pozvanie je vlastne rozkaz, pretože si ani nevie predstaviť, že by ju niekto mohol odmietnuť. Ak jej vyvolený nesplní očakávania, ktoré do neho vkladala, neklesne tak hlboko, aby mu robila výčitky: jej tiché pohŕdanie je smrtiacou zbraňou. Nejedného muža už zničilo pohrdnutie ženy narodenej v znamení Leva. Len naozaj málo je tých, ktorí sa pokúsia o odvolanie; väčšina z nich si pozbiera čriepky svojej rozbitej osobnosti a odtiahne. Žena – Lev je optimistická a dobroprajná. Prečo by aj nebola? Čo si Lev zaumieni, to aj dostane. Muž, ktorého si v živote vyvolí, môže rátať s královským zaobchádzaním, čo vlastne aj prináleží manželovi panovníčky. Žena – Lev vie vytvoriť vo svojom domove atmosféru krásy a lesku, pričom je vynikajúcou hostiteľkou. Rada sa vyzývavo oblieka, ale nie preto, aby zviedla toho, koho ľúbi, ale skôr aby ho ovplyvnila – v tom však vlastne ani nie je nijaký rozdiel. V pravý okamih prichádza pomalé, teatrálne vyzliekanie, ktoré stupňuje náladu; nerobí to ani tak kvôli mužovi, ako skôr pre svoje potešenie: rada vidí, ako sa graduje mužovo nadšenie, obdiv a túžba po nej. Beda tomu milencovi, ktorý to nepochopí a urýchli veci, aby sa čím skôr dostal do cieľa! V akýchto prípadoch žena – Lev ukáže svoje pazúry. Nepociťuje potrebu originálnej sexuálnej techniky. Ako aj mužský predstavitelia tohto znamenia spontánne postupuje k tomu, čo je jednoduché a prirodzené. Všetko je také jasné a príjemné, načo to komplikovať? O to viac je vášnivá v milovaní: je to zdravý dravec pripravený na skok, pre ktorého je sex vynikajúcou hrou. Rada sa miluje pri plnom osvetlení, aby muž videl a obdivoval jej telo. Veď vieme, že pre ženu – Leva má obdiv muža zásadný význam; preto pripisuje mimoriadny význam výberu spodného prádla a niekedy si dovolí aj malú sexuálnu bizarnosť. Celkove kladný a prirodzený vzťah k erotike a sexu pôsobí na muža ukľudňujúco: je presvedčená o tom, že sa všetko vydarí, a väčšinou sa tak aj stane. Ľahko si získa aj mladších mužov, ktorým pocit istoty, ktorý z nej vyžaruje, uľahčí prvé milostné dobrodružstvo. Okrem toho mladší partneri sú skôr ochotní vzdať jej slepý hold než vekovo zrelší milenci. Pri milovaní je priamočiara, dokáže sa úplne oddať a užívať si slastí. Nepatrí k príliš vynaliezavým alebo extravagantným milenkám. Je to proste kráľovná šeliem – Levica, takže sa môžete pripraviť i na nejaký ten škrabanec alebo jazvičku. Patrí k silným, dominantným typom - keď sa jej podarí nájsť k sebe rovnocennú polovičku, tak je spokojná vo vyrovnanom partnerstve. Nepodceňujte predohru. Táto žena zbožňuje bozkávanie na tvár, uši, šiju a obzvlášť citlivú má vnútornú stranu stehien. Nesmiete zabudnúť na orálny sex, spravidla ho vyžaduje tak dlho, pokiaľ nedosiahne aspoň malý orgazmus. Rada pozoruje svojho partnera, či ju naozaj dostatočne obdivuje aj pri samotnom styku. V polohe „hore“ väčšinou vždy dosiahne orgazmus, ešte lepší hlavne vtedy, keď jej vnímavý partner jemne masíruje prsné bradavky. Ak si chcete túto ženu udržať, tak ju obdivujte, noste jej darčeky a veľmi veľa sa s ňou rozprávajte.

muž

ObrazekLásku Lev potrebuje takisto ako jedlo a pitie. Každé nové stretnutie berie tak, ako keby to bola nejaká hrdinská herecká kreácia, teda nie ako udalosť, na ktorú je možno čoskoro zabudnúť. Má silné sexuálne jadro, je schopný zavrhnúť každé obmedzenie, každú konverzáciu. Je vždy pripravený na milovanie a to isté predpokladá aj o svojom partnerovi: ak si niečo začnete s nejakým levom, potom už nesmiete váhať. Nerád sa pohráva. Ak nechcete vec dokončiť, tak radšej ani nezačínajte. Na druhej strane je tak silne presvedčený o tom, že dychtivé zástupy žien prešľapujú pred jeho dverami, aby si mohli získať jeho priazeň, že len tá žena je schopná si naozaj získať jeho lásku, ktorá je schopná držať s ním krok. V jeho prípade pre lásku platí predovšetkým to, že čin uvoľní skľúčenosť. Žiadne pochybnosti, strach, opatrnosť, plachosť. Obeť proste treba polapiť, vtiahnuť do jaskyne a skonzumovať. Po skončení Lev očakáva pochvaly, ktoré sa týkajú jeho techniky, pričom nemá ani tie najmenšie pochybnosti o tom, že absencia predohry a premiéra jeho vášnivej násilnosti nemusí mať u jeho partnera priaznivý ohlas. Jeho prudkosť ale neznamená aj rýchlosť: naozaj. Lev je vytrvalý. Ak by takáto disciplína bola na olympijských hrách, tak by ju celkom iste vyhral (to ho ale môže veľa stáť, pretože mnohé z jeho partneriek sa budú cítiť v nevýhode, a tak radšej ustúpia, uzavrú sa pred ním). Neprejavujte voči nemu nezáujem v nádeji, že si vás takto skôr všimne: v takomto prípade, ak aj bude pociťovať voči vám vážne city, je možné, že sa k vám otočí chrbtom bez výčitiek svedomia a bude sa ihneď obzerať po ďalšej obeti; so ženami narába s najvznešenejšou nezaujatosťou. Je rád, ak sa mu jeho vyvolená podriadi, aspoň teda zdanlivo. Preto uprednostní ženy, ktoré potrebujú jeho ochranu alebo sú ohrozené, alebo tie, ktoré sa ho budú snažiť o svojej bezbrannosti presvedčiť, pochopiteľne, musia byť pripravené vzdať mu svoj hold, uznanie a obdiv. Je si vedomý svojej sexuálnej potencie, nedokáže dlhšie existovať bez jej vychvaľovania a potreby. To ho ale môže zviesť na zlé chodníčky: typickou slabosťou tohto znamenia je exhibicionizmus – len aby sa Levy mohli pochváliť svojou potenciou. Ide však o krajný prejav potreby, aby iní uznávali ich výnimočnosť, prioritu. Prostoduchý, obmedzený rev leva, ale predsa len rev leva. Pri milovaní potrebuje od partnerky jasné signály, že sa jej to páči. Vyhovuje mu poloha „muž hore“, keď môže uplatňovať svoju dominantnú prevahu. Druhá, veľmi obľúbená poloha je v stoji, kde je žena iba v miernom predklone a on ju ovláda pevným stiskom na bokoch. On sám veľmi nepraktizuje orálny sex, ale od partnerky ho dosť vyžaduje. Nie je priaznivcom športového sexu alebo experimentovania. Nezabudnite im v spálni lichotiť a občas predviesť skutočný dramatický orgazmus. Potrebuje stály obdiv k nasýteniu vlastnej ješitnosti.

erotogénne zóny

Je výborné, ak ste vášho Leva vzali na „kráľovské“ miesto. Ale odkiaľ začať, aby sa záležitosť dotiahla do úspešného konca? Napríklad v kúpeľni. Skúste vašu „veľkú mačku“ vydrhnúť doružova drsnou hubkou: najviac je citlivý ich chrbát. Postupujte po chrbtici až úplne dole, potom znova hore a pozastavte sa výraznejšie pri priehlbinkách, kde sú umiestnené obličky. Stavme sa, že v tomto momente sa už Lev začína vzrušovať. Neskôr, v posteli, ho jemne pohlaďte nechtami po chrbte. Na účinok, ktorý sa celkom iste dostaví, nemusíte dlho čakať. Napr. ženu – Leva stačí poštekliť kefou s dlhými vlasmi či štetčekom na jej chrbáte: čoskoro túto ženu nájdete vo svojom objatí. V priebehu predohry sledujte aj vonkajšie znaky vzrušenia. Prejavia sa medziiným sčervenaním kože v oblasti brucha, ktoré sa môže rozšíriť až po prsia a krk. Vtedy si môžete byť istí, že ste zvíťazili!

 

Panna        ( 24.8. - 23.9.)

žena

ObrazekŽena – Panna si nekladie veľké nároky na sex a bola by rada, aby aj iní tomuto nepripisovali veľkú dôležitosť. Jednoducho sa jej nechce uveriť, že môžu lietať hromy a blesky, keď sa dve telá pri milovaní spájajú. Nemá rada tých mužov, ktorí sa k nej približujú ako stíhačka hľadajúca pristávaciu plochu. Obľubuje tých, ktorí vyčkajú, až sa priateľstvo vyvinie potiaľ, že sa finále s milovaním už nemôže nekonať. Toto by, pochopiteľne, nepovedala. Svoje odôvodnenie by formulovala tak, že aj romantická stránka života je dôležitá, a nech je to už hocikto, kto zdôrazňuje len telesnú stránku milovania, ten nerozumie alebo si neváži pravý význam tohoto javu. Dvorenie pre ňu skrátka nie je nijaký zlozvyk, cez ktorý sa treba čím skôr preniesť, pre ňu je to potrebný úvod, predohra, ktorá vlastne rozhodne o téme nasledujúcej symfónie. Milovanie nepokladá za izolovanú udalosť, ktorá je dôležitá sama o sebe, ale za pre ňu dôležitý počin. Ak sa raz rozhodne a povie áno, tak sa v nej nesklamete. Jej uchvacujúce čaro, zdržanlivosť, citová vrelosť omámi aj tých, ktorí sa unavili v priebehu zahraného rozmachu. Niet v nej nijakej falošnosti: nehrá javiskový výjav s príchodom v dlhom náhrdelníku na nahom tele, nerozhádže po celej spálni kvety šíriace omamnú vôňu. Jej správanie nie je teatrálne, je to sám život. Každý detail pripravuje s patričnou starostlivosťou. Najradšej sa miluje vo vlastnom byte, tam vie totiž zvládnuť situáciu. Treba rátať s tým, že aj v tomto prípade sa prejavuje jej prirodzená túžba po poriadku. Nezľaknite sa, ak vám navrhne spoločnú sprchu a ak vám telo vydrhne hubkou. Vlastne je to predohra, ktorá u nej vznikla úplne nevinne. Má rada iba slabo osvetlenú, až tmavú izbu s tlmenou hudbou. V posteli je ochotná robiť všeličo, ak to neprekročí hranicu, ktorú ešte pokladá za normálnu, pričom nesmie byť groteskná alebo amorálna. To, pochopiteľne, mnohé vylučuje: ale ani sa ju nesnažte presvedčiť, ona je tá, ktorá si vytýči hranice vlastnej rozkoše. Medzi týmito hranicami najviac síl vynakladá na to, aby partnera bohato odškodnila za to, že tieto hranice existujú. Aj jediný bozk vie premeniť na mimoriadne erotickú slasť. Osobitne ju lákajú rôzne spôsoby orálneho uspokojovania. Najväčšou radosťou však pre ňu je, ak môže urobiť svoju lásku šťastným. Rada sa vopred oboznámi so želaniami svojho partnera, aby potom mohla všetko čo najlepšie uskutočniť. Pre ňu je byť dobrou milenkou taká istá povinnosť, ako udržiavať byt v poriadku alebo variť kávu: len vtedy je spokojná, ak to robí dobre. Má sklony k masochistickým prejavom. Ak si všimne, že je radostí vyplývajúcich zo sexuálnej aktivity už mnoho, má sklony k či už telesným, alebo duševným trestom. Typický príklad napríklad je, že vtedy, keď je už všetko zosúladené, požiada svojho milovaného alebo jednoducho tretiu osobu, aby si ju vzali násilím. Takto slobodne príjme rozkoše, lebo ju „donútili“ k obcovaniu. Naozaj nepodceňujte predohru, obzvlášť vzájomnú masturbáciu. Rada volí misionársku polohu a oddává sa naplno svojmu milencovi.

muž

ObrazekMuž narodený v znamení Panny nechodí s viacerými dievčatami a nebýva iniciátorom vzťahu. Pravdepodobne aj vy ste sa s ním zoznámili tak, že vám ho predstavili vaši spoloční priatelia alebo ste sa spoznali v práci. Dá sa predpokladať, že ste navrhli, aby ste spolu povečerali. Bude dobré, ak pri prvom stretnutí, ale i neskôr, budete presná. Ďalšie vlastnosti, ktoré si váži: taktnosť, ovládanie dobrých spôsobov, slušné správanie, ale aj vedenie rozhovorov na viaceré témy. Keď konečne nastane čas večere pri plameni sviečok, nemyslite si, že je nepripravený. Pravdepodobne má už dopredu vypracovaný podrobný a presný program a prinesie si so sebou pyžamu, holiaci strojček, zubnú kefku, čistú košeľu a kravatu, ale aj svoj spoľahlivý budík, aby zajtra nedajbože, nezmeškal do práce. Podobne metodicky postupuje aj v milostnej predohre. Je dobrým znalcom anatómie ženského tela, aplikuje uznávané spôsoby. V čom má nedostatky, to nahradí láskavosťou. Jeho spôsoby sú skôr estetické než citové. Neuspokojí sa, pokiaľ žena nereaguje patričným spôsobom. Inak má sklony podriadiť sa návrhom toho druhého. Rozhodná žena ním môže narábať ako sa jej zachce. Nemá veľmi bohatú fantáziu, rád sa pokúša o nové technické postupy, za podmienky, že ho k tomu nenútia veľmi arogantne. Očakáva od partnera takú istú korektnosť a srdečnosť, akú ponúka on. Zo sexuálneho hľadiska je to zvláštny typ. V celom svojom živote je konformistom, ale neočakávaná skúsenosť môže pred ním odhaliť netušené diaľky, môže odhrnúť závoj tých milostných krás a slastí, ktoré nie sú pre Pannu typické, nové vzrušenia, na ktoré reaguje charakteristickým spôsobom – oddá sa im celou svojou nežnou dušou. Keďže mu chýba predstavivosť, naozaj sa nebráni ničomu, čo jeho aktívnejšia partnerka vyžaduje. V milovaní je veľmi pozorný milenec, ktorý túži predovšetkým po tom, aby uspokojil svoju partnerku. V prístupe k sexu je veľmi zodpovedný. Keď sa mu naskytne nejaká mimoriadna príležitosť, tak aspoň raz za život túži prežiť niečo za hranicami všednosti, s rizikom a jedinečnosťou. Inak zvyšok života bude obetavým milencom, zvyknutým na misionársku polohu a tmu pri milovaní. Dovolí si maximálne snívať, predstavovať a prezerať pornografické časopisy. Raz za čas zvolí polohu, kedy ženu položí na brucho a vstúpi do nej zozadu. Novinky ho lákajú, ale musíte ísť na neho veľmi opatrne. Dokáže byť všestranný vášnivý milenec, ale musíte ho stále jemne nabádať. Má citlivý zadok, takže dráždivá masáž, vášnivé bozkávanie alebo zakusnutie sa do neho môže vyvolať poriadnu erekciu.

erotogénne zóny

Ak ste už dospeli tak ďaleko, že sa môžete voľne pohrávať s ich telom, vyhľadajte zraniteľné miesta v pancieri Panny. Celá oblasť od hrudnej kosti až po pupok aktívne reaguje na najrozmanitejšie formy dráždenia, od sprchy až po bozky, od nežných pohládzaní až po ľahké škrabkanie nechtami prstov či šteklenie vlasmi.

 

Váhy        ( 24.9. - 23.10.)

žena

ObrazekJej heslom je: „urobiť dojem“. Keď sa po prvý raz objaví v priesvitnej košli, svetlo lampy bude na ňu dopadať zozadu. Žena narodená v znamení Váh rada pozoruje reakcie svojho vyvoleného a neskôr si nechá od muža porozprávať, ako s ňou prežíval milovanie. Zvykne si starostlivo pripraviť aj dychtivý začiatok, celý scénar, neponáhľa sa: koniec koncov, na čo iné má slúžiť noc? Vyžaduje predohru, ešte aj slovnú. Tejto žene môžete šepkať ľúbostné verše do uška (pi predpoklade, že ich budete presne interpretovať): je presvedčená, že dobýjanie je umením, a nie bitkou. Naozaj vydarená noc lásky bude víťazstvom vás obidvoch. Tak verí vo vlastnú sexualitu, že sa niekedy stáva až prekvapujúco vyzývavou a koketnou: natiera sa exotickými mastičkami, používa voňavý púder, prepchá svoju izbu zrkadlami (vrátane stropu) alebo si vymyslí zvláštne svetelné efekty. Je mimoriadne ženská, pudovo exhibicionistka. Na nahé telo si oblečie polopriesvitnú blúzku, pričom sa úmyselne pohybuje takým spôsobom, aby zdôraznila svoje prsia. Ona je prvá, ktorá si dá na pláži dole hornú časť svojich plaviek. Ak neveríte, spýtajte sa jej, či sa náhodou nenarodila v znamení Váh. Môžete si byť istí, že áno. Je zamilovaná do vlastného tela a je ochotná sa s ním podeliť s tým, kto ju bude ochotný obdivovať. Ak je v dobrej nálade, ľahko povie svojmu milému áno, bezpodmienečné áno. Ale amen tomu, kto sa správa surovo: odmietnutie bude tiež bezpodmienečné. Jej telo by aj privítalo sexuálne prechmaty, ale rozum jej velí, aby zachovala mieru a ovládla sa. Po vášnivej noci ju nebuďte kvôli raňajkám, rada si pospí. Kľudne môžete pripraviť desiatu, ale výdatnú. Počas nej potom môžete spomenúť najkrajšie okamihy spoločne strávenej noci. Ihneď sa môže zrodiť plán na ich zopakovanie. Hoci aj pod sprchou a bez toho, aby ste zatiahli záves, pričom ona pozoruje seba alebo vás vo veľkom zrkadle v predizbe. V rámci predohry sa rada necháva masírovať, najprv chrbát a zadoček, potom bruško a prsia. Prsným bradavkám venujte zvláštnu pozornosť, ocení cumlanie, sanie a samozrejme k tomu i slovný obdiv. Rada vám prenechá pri predohre voľnosť a vedúce postavenie. Ale pri milostnom akte je paňou situácie ona. Výborne sa vie koncentrovať na pošvové svalstvo, ktoré pravidelným cvičením skvele ovláda. Ako jedna z mála žien pozná tantru a dôležitosť dýchania pri súloži. Pamätajte, že táto žena má rada čistotu a vznešenosť, takže určite sa vyhnite vulgarizmom, ťahaniu za vlasy a animalita by vás nemala ani napadnúť.

muž

ObrazekRád spôsobuje radosť svojmu partnerovi, urobí všetko v záujme toho, aby sa to vydarilo. Ak ho patričným spôsobom ovplyvníte, môže sa skoro úplne zbaviť svojich zábran. Nebuďte netrpezlivá, pretrváva tu neustále nebezpečenstvo, že celá vaša snaha sa v priebehu niekoľkých málo chvíľ môže rozplynúť. Musíte nechať voľný priebeh predohrám, v priebehu ktorých svojou umeleckou a pudovou schopnosťou vie uspokojiť každú ženu. Je veľmi dobrým znalcom ženskej duše, lepším ako priemerní muži. Má živú erotickú predstavivosť, správne predtuchy. Nech vás nepomýli jeho vonkajší vzhľad, obyčajne býva chudý, nie veľmi nápadný: muž narodený v znamení Váh má veľa nadbytočnej energie. Rád sa nežne miluje, bez vulgárnych a surových myšlienok. Vie, ako sa treba dotknúť ženského tela, ako treba vydráždiť svoju partnerku len tým, že ju vyzlečie. Trpezlivosť, tolerantnosť a bohatá fantázia sú jeho devízami. Vášeň Váh nezanikne po piatich minútach, trvá dovtedy, dokiaľ ho obklopuje čarovný svet odhaľujúci núkajúce sa city. Sexualita je preňho udalosť, nie nejaké cvičenie, ktoré sa odohráva medzi prikrývkami. Mazná sa s vami a vaša rozkoš preniká aj ním. Vopred mu povedzte svoje želania, ale buďte nežná: rád si je vedomý toho, čo od neho iní chcú, ale neznáša prikazovanie, neprijme nič, čo by ohrozovalo jeho slobodu. Nie je však úplne verný. Nevidí nič neprípustné v tom, ak má súčasne dve alebo aj viac známostí. Pre ženy je príťažlivý (medzi mužmi narodenými v tomto znamení je viac pasákov a gaunerov než v ostatných znameniach dohromady), ale aj pre homosexuálov. Preto je medzi týmito mužmi aj veľa bisexuálov. Jeho základnou povahovou črtou je dobroprajnosť a tolerancia, čo sa prejavuje aj pri sexualite. Ak jeho partnerka prejaví želanie, že to chce skúsiť s iným mužom (prípadne ženou), nerobí jej prieky. Ba dokonca nájde aj takú možnosť, aby uspokojil svoju latentnú túžbu voyeura. Druhým výrazným sklonom mužov narodených v znamení Váh je posadnutosť „maľovaním tela“ (maľovanie kože). Rád jemnými štetcami pomaluje určité partie svojho, ale aj partnerovho tela vzrušujúcimi motívmy. Teda je majstrom v tomto na prvý pohľad ľahkom, ale vo svojej podstate veľmi delikátnom umení – umení milovať. On sám túži po jemnom a láskyplnom masírovaní semenníkov, saní penisu a olizovaní vnútornej strany stehien smerom k prirodzeniu. Venujte sa tiež jeho zadočku a chrbtu. Rád partnerku stimuluje tým, že jej hovorí, čo všetko s ňou bude robiť. Rád strieda polohy, vždy sa venuje niekoľkým činnostiam naraz. Obľúbenou činnosťou sú jemné bozky a olizovanie v oblasti okolo konečníka, môže vás tiež mierne dráždiť prstom v tejto oblasti. Na vašom tele nebude naozaj jediné miesto, ktorému by nevenoval patričnú pozornosť. Páči sa mu sanie prstov na nohách, trenie vašich kotníkov, hryzenie do bradaviek, olizovanie podpažia... Je to proste ohľaduplný milenec, znalec osobitých štýlov a techník. Reaguje na vás a svoju rozkoš prispôsobuje vám. Ale pozor, naozaj nepatrí k najvernejším milencom.

erotogénne zóny

Najcitlivejším miestom tých, ktorí sa narodili v znamení Váh, je zadok, slabiny a bedrá. Keď spolu tancujete alebo sa trebárs prechádzate, nechajte, aby vaše prsty jemne pohládzali najnižšie body chrbta vášho partnera. V najintímnejších chvíľach necháme už na vás, aby ste našli tie najvhodnejšie miesta. Jemná masáž pozdĺž chrbtice od slabín smerom hore, potom zasa dole k zadku môžu priniesť Váhy do siedmeho neba. Veľké percento tých, ktorí sa narodili v tomto znamení, s obľubou prijme, ak ich jemne vyplieskate po zadku, v krajných prípadoch aj bičíkom. Ale aj u tých vyrovnaných vyvolá pozitívny ohlas, ak ich v týchto oblastiach hladkáte či štípete. U Váh, a to nielen u žien, sa môžeme veľmi často stretnúť s pekne formovanými zadkami.

 

Škorpión   ( 24.10. - 22.11.)

žena

ObrazekPripravte sa na dlhé noci! Vaša priateľka – Škorpión začne večer tým, že vám bude do ucha šepkať obscénne vyzývavé slová. Už sama myšlienka milovania ju vzrušuje. Je to typ, ktorý obľubuje obrovské postele, nemajúce začiatok ani koniec a umožňujúce hociakú polohu pri milovaní. Odovzdajte sa úplne do jej rúk, ak chcete stráviť nezabudnuteľnú noc. Je nepokojná, nenásytná, rada experimentuje. Aj skúsený partner bude zaiste prekvapený jej inováciami. Chce, aby ste sa aj vy dostali na takú istú úroveň rozkoší ako ona. A ona sa dotýka hraníc extázy: Škorpión je najzmyselnejším znamením Zverokruhu. Súčasne si však treba uvedomiť, že prešpekulovaná komunikácia nebola stvorená pre ňu: ona sa spolieha skôr na svoje inštinkty a pudy, než na cviky jogy. Radšej ide do postele s nesmelým, ale túžbou horiacim milencom, než s dajakou príručkou sexu. Dobre vie, že erotika okrem pohlavného aktu obsahuje aj mnohé ďalšie zložky, pričom aj tie najdrobnejšie pokladá za dôležité. Naučí aj svojho partnera, aby ich nepodceňoval. Keď sa žena – Škorpión už raz vzruší, ťažko ju možno zastaviť. Často chce podstatne viac, ako jej je partner schopný dať. Súčasne však vie z neho dostať podstatne viac, než zvyčajne poskytuje. Každopádne: nevyvolávajte dojem, že s ňou nechcete spolupracovať. Skôr vám odpustí, že to neviete, než to, že to ani nechcete. Ženy narodené v znamení Škorpióna majú silné sklony k lesbicizmu. Ľahko prevezmú na seba úlohu muža, a to nielen v sexuálnej oblasti, ale aj v ostatných sférach vzájomných vzťahov. Nech je jej partner hocikto, žena – Škorpión ho núti k tomu, aby plnil jej vôlu. A jej vôla vždy presahuje obvyklé „služby“. Pre ňu je sex vyjadremím ďaľšieho možného vzťahu pán – sluha, v rámci ktorého je pánom pochopiteľne ona. V súkromí sa dokáže chovať ako poriadne zvodná mrcha a potvorka. Rada volí rafinované oblečenie, nohavičky so spodným otvorom, priesvitnú podprsenku bez výstuže, podväzkový pás, vysoké čižmičky, bičík... Milostný akt si rada spestrí aj vibrátormi všetkých druhov, gélmi, olejíčkami... Sú maximálne zamerané na rozkoš. Špecialitou je intenzívna masáž vibrátorom vášho mužstva. Pravdepodobne sa bude tiež zaujímať i o váš zadoček a jeho otvor. Pamätajte si, že tieto ženy majú tendenciu ovládať svojich partnerov a dominovať.

muž

ObrazekMá veľkú chuť, ako dravé zviera. V posteli od vás vždy požaduje viac, než ste mu schopná dať. Dobre pozná anatómiu ženského tela, má živú erotickú predstavivosť. Od každého stretnutia očakáva maximum slasti. Disponuje nevyčerpateľnou energiou, jeho žiadostivosť je takmer neuspokojiteľná. Začína vo vysokom tempe, ktoré potom ešte neustále zvyšuje. Nedbá na pozornosť. Očakáva len uspokojenie vlastných pudov. Je silný a často surový. Jeho bozky nie sú nežné, v pohládzaniach nemá žiadnu mäkkosť. V sexualite muža narodeného v znamení Škorpióna sa snúbi slasť s bolesťou. Rád spôsobuje bolesť. Jeho cieľom je, aby si podriadil ženu, ba čo viac, snaží sa ju presvedčiť o tom, že každá žena sníva o tom, že ju znásilnia a že ju fyzicky premôžu. Najradšej sa milujem, keď je u ženy možnosť otehotnenia. Z toho dôvodu si rád volí také ženy, ktoré nepoužívajú ochranné prostriedky proti počatiu. Je skoro nemožné presvedčiť ho, aby používal ochranu. Skrytá túžba po násilí, ktorá je v ňom hlboko zakorenená, ženie ho vo väčšine prípadov k milostným hrám, ktoré sa už nachádzajú za hranicami dovoleného, čo môže viesť aj k zjavným prejavom sadizmu. Nič mu nemôže spôsobiť väčšiu radosť než bolesť zmiešaná s malou dávkou rozkoše. Všetko závisí od toho, či s týmto jeho partner súhlasí, alebo nie. Hlboký filozofický záver by mohol byť sformulovaný nasledovne: medzi výnimočným milencom a netvorom je len malý rozdiel. Je však jedna vec, ktorú muž – Škorpión nikdy neurobí: nepýta radu, ktorá by sa týkala vylepšenia jeho vlastného sexuálneho života. Ani jeden ozajstný muž narodený v znamení Škorpióna nemôže klesnúť tak hlboko! Sex je preňho priveľmi dôležitý. Je hrdý na to, čo v tejto oblasti už od prírody vie a čo dokáže. Od prvého pobozkania, vám už bude šmátrať v nohavičkách a behom okamžiku do vás vstúpi. Neočakávajte maznavé láskanie a mierne pusinkovanie. Toto je drsný muž, ktorý je plný vášne. Je vyznavačom orálneho a análneho sexu. Zbožňuje sanie penisu, dráždenie semenníkov, jemné kúsanie... Miluje sa vo všetkých polohách, v stoji pri dverách, zozadu v kúpelni... Niektoré polohy sú i pomerne fyzicky náročné, ale on a jeho kondícia a sila mu umožňujú nemožné. Hlavným cieľom je dosiahnutie čo najväčšej rozkoše. Neznáša prerušovanú súlož.

erotogénne zóny

ObrazekErogénne zóny Škorpióna sa zhodujú v zásade s pohlavnými orgánmi. Na druhej strane u ľudí narodených v tomto znamení je mimoriadne citlivý celý povrch pokožky. Prebehne nimi zmyselné chvenie len pri obyčajnom dotyku ruky príjemnej osoby. Odtiaľto pochádza ich vlastnosť, že najradšej nosia také šaty, ktoré zdôrazňujú ich postavu (Škorpión nerád ostáva nespozorovaný), zbožňujú na sebe aj na svojom partnerovi silné parfumy, nápadné šperky. Škorpión je najväčším konzumentom predmetov, ktoré tvoria predajný sortiment porno – shopov, kupuje si pomôcky, ktoré sa montujú na pohlavný úd, krúžky, ktoré zväčšujú jeho priemer a iné hračky, ktorými môže obohatiť svoju sexuálnu aktivitu.

 

Strelec    ( 23.11. - 22.12.)

žena

ObrazekPre ženu narodenú v znamení Strelca je vhodná pre realizáciu erotického scenára voľná príroda. Nič ju nemôže urobiť šťastnejšou než to, ak sa môže milovať pod stanom, na poli, v aute, na opustenej morskej pláži alebo v tichom lesíku. Nemá rada zdĺhavé predohry: jediné, čo ju zaujíma, je, aby dostala svoju zaslúženú odmenu. Snáď až veľmi rýchlo chce dosiahnuť svoj cieľ. V podstate môže byť milenkou, ktorá vás zbaví ilúzií, pretože ju zaujíma len dosiahnutie vlastného uspokojenia. Pri tejto žene obyčajne nevzniká sexuálna harmónia hneď na prvom stretnutí. Nikdy sa však nepretvaruje a nehrá divadlo. Po milovaní rada zostáva pri svojom partnerovi a rozpráva o slastiach práve prežitej rozkoše. Pre ňu je láska priateľskou udalosťou. Nemá rada tých mužov, ktorí po udalosti hovoria tak, ako keby sa svet začal otáčať opačným smerom. Zásadnú ťažkosť pri nej spôsobuje to, že sa nedokáže oddať len jednému vzťahu. Ľahko si vytvára jednu známosť za druhou bez toho, že by v nich vytrvala alebo sa s nimi uspokojila. Získava veľmi veľa skúseností, no málo citu. Na rozdiel od mužských predstaviteľov tohoto znamenia, ženu – Strelca neveľmi lákajú experimenty, nie je majstrom erotického umenia. Obľubuje to, čo je isté, prirodzené, maznanie nepatrí medzi jej obľúbené aktivity. Iné to je ale so stálym partnerom. V predohre sa väčšinou neangažuje, hlavne s trvalým partnerom ju to po určitej dobe prestane baviť, hlavná je pre ňu akcia a vyvrcholenie. Behom súlože dosahuje i niekoľko drobných orgazmov. V milovaní je rafinovaná a dokáže sa s partnerom poriadne pohrávať. Jej obľúbenou činnosťou je keď už, tak vydráždiť a stlmiť, toto robí opakovane. Až keď partner kvíli vzrušením z neodolateľnej rozkoše a túžby po vyvrcholení, tak až potom je ona pripravená začať sa milovať. Posadí sa na pevne ztoporený penis svojho milenca a pomaličky ho necháva vstupovať do svojho vlhkého kráľovstva. Vzrušuje ju pocit, že ona ovláda situáciu aj keď je v podstate málo aktívna.

muž

ObrazekZaiste poznáte príbeh chlapca, ktorého milá bola ďaleko, a tak miloval každé dievča, ktoré bolo po ruke. Veľmi pravdepodobne sa tento mladý muž narodil v znamení Strelca. Muži tohto znamenia totiž lietajú z kvetinky na kvetinku a nahromadený nektár im nikdy nestačí. Často sa zaľúbi do nejakého zidealizovaného obrazu, a ten potom naháňa všade, pričom sa uspokojí aj s jeho drobnými úlomkami. Láska s ním je veľmi zriedka hlbokým citom. Vzrušenie hľadá v divokom prenasledovaní, zábavu v predohre. Sklamaná bude tá žena, ktorá keď povie áno, tak jej ide o búrlivé stretnutie vášní: Strelec nie vždy strieľa svoje šípy. Ak aj áno, nie vždy trafia do cieľa. Stále však neúnavne hľadá novinky: on prvý chce vyskúšať nejakú novú polohu alebo aspoň nejaký, podľa jeho názoru, zábavný nápad. Nový vzťah často pre neho neznamená, že už skončil s predošlými. Preto sa mu môže stať, že súčasne nosí v hlave dve aj tri ženy, čo sa mu, treba uznať, dosť dobre darí: kvalitu nahrádza kvantitou. Je náchylný k fetišizmu a bisexualite. Ak sa táto jeho vlastnosť prezradí, nepríde do pomykova, naopak, pendluje medzi mužom a ženou, ale srdce nedá ani jednému. Jeho heterosexuálne vzťahy sú nespočítateľné a pestré: je nemravný ako túlavá mačka. Sex je pre neho sám život, chce ho vychutnať do krajností. Jeho heslom by mohlo byť: „Všetko vyskúšam a dosiahnem to, čo sa dá.“ Velmi ho dráždi orálny sex. Venujte dostatočnú pozornosť jeho genitáliám. On na oplátku bude prejavovať záujem o váš zadoček, je znalcom análneho sexu. Má veľmi pružný, pevný a ohybný jazyk a citlivé ruky, takže ak chcete zažiť skutočne dráždivú a uspokojivú thajskú masáž, tak sa naplno oddajte tomuto mužovi. Uspokojí vás ako nikto iný. Rád svoje partnerky dráždi a privádza k orgazmu. Pri milovaní používa všetky časti svojho tela a ešte si rád vypomôže aj pomôckami. Nebuďte prekvapené jeho potrebou kontaktu a trenia tela o telo. Zbožňujú, keď si ich penis otierate o rôzne ženské časti - nohy, žliabok medzi prsiami, medzierku medzi polovičkami zadku... Veľmi ich priťahujú ženské nohy, stehná, lýtka, kotníky, obzvlášť však keď má žena na sebe jemné pančuchy a topánky na vysokých podpätkoch. Tiež upravené nechty na nohách a topánočky s otvorenou špičkou dokážu s týmto mužom zázraky. Ak chcete Strelca poriadne vzrušiť, nezvliekajte si pančuchy (zvoľte radšej tie s dierkou v rozkroku) a jemne prechádzajte v misionárskej polohe nohami po jeho zadočku, stehnách, lýtkach až chodidlách a pohyb opakujte jemne stále dookola zhora nadol. K pančuchovým nohaviciam môžete tiež pridať rukavičky, saténové prádielko, rôzne erotické doplnky a nezabudnite na Venušine guličky, tie má Strelec naozaj obzvlášť rád.

erotogénne zóny

Najcitlivejšie miesta tých, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú na bokoch a na stehnách. U žien sú dôležité aj vlasy: pohladkajte jej hlavu, češte jej vlasy, pohrávajte sa s jej kučerami a bude priasť ako mačička. Nezabudnite na toto pohládzanie ani v okamihoch, keď príde chvíľa intímnejšieho styku. U mužov je najzraniteľnejším miestom oblasť okolo pohlavného údu: panva, slabiny, bedrá, vnútorná strana stehien. Mimoriadnu slasť u oboch pohlaví môžeme vyvolať tým, že ich masírujeme telovým krémom alebo olejom: pomalými kruhovými pohybmi postupujte smerom k pohlavným orgánom, pri nežnom zapojení nechtov pohládzanie pokožky vyvolá u Strelcov jemné mrazenie na chrbte a triašku rozkoše. Ak by to záležalo len od nich, masírovanie by nemuselo nikdy prestať.

 

Kozorožec   ( 22.12. - 20.1.)

žena

ObrazekŽena narodená v znamení Kozorožca je ako ľahko zápalné drevo. Vzbĺkne hoci po jedinom pohybe, pohladení, pričom nehorí slabým plameňom, ale vybuchuje. Neurazte sa, ak sama obľubuje dvojitú posteľ, má rada nezávislosť. To jej ale nebráni, aby dala na vedomie svojmu partnerovi, že má chuť sa milovať. Rada je iniciatívna, nepotrebuje priveľmi dlhú predohru. Mihnutím oka sa vie dostať z bodu nula k vrcholu. Už pod sprchou začne s predohrou a voňavučká, svieža je pripravená v susednej izbe na druhé dejstvo. Nesnažte sa ju prekvapiť, vie veľmi dobre, čo bude ďaľším bodom programu. Jej schopnosti milovať sa sú vynikajúce, preto si hľadá aj vhodného partnera. Nezaujímajú ju strojené gestá, dôležitá je pre ňu sexuálna potencia. Aj najznámejšími a najtradičnejšími spôsobmi vie dosiahnuť vynikajúce výsledky. Kričí, hryzie – milovanie s ňou je vlastne súboj, v ktorom je odmenou orgazmus. Spokojne môžeme tvrdiť, že túto odmenu dosiahne viac ráz, ak ju, samozrejme, partner dokáže uspokojiť. Neodmietne ani malú dávku sadizmu, napríklad dobre mierené plieskanie po zadku pred milovním ju vynesie k výšinám slasti. Nie, aby ste sa dopustili takej chyby, že jej nasekáte na zadok: mimoriadne ju dráždi len jemné fyzické násilie, ktoré jej symbolicky spôsobuje koruna ľudstva. Keď s tým súhlasia obe strany, prečo nie? Po predohre privíta mierne vmasírovanie olejíčka do roztúženého tela. Veľmi dobre sa cíti v polohe „hore“, kedy má prehľad o situácii, určuje tempo a partner sa môže venovať jej pevnému poprsiu, keď ona pozvoľna masíruje jeho penis vo svojej pošve. Patrí k hlasitým milenkám, ktoré spravidla dosahujú viac ako len jeden orgazmus. Dokáže sa milovať i niekoľko hodín a pomerne často. Ak partner už nemôže, uspokojí sa sama alebo s pomocou partnera, dráždením prstami alebo vibrátorom. Rada sa venuje mužskému telu, ale vždy musí byť za túto činnosť odmenená i ona. V rámci orálneho sexu mužovi privodí silnú erekciu, ale očakáva, že muž následne bude tešiť zasa ju, potrebuje obojstranný akt. Vstup do sexuálneho raja je u tejto ženy v podpazušnej jamke a v dráždení klitorisu. Nedivte sa, keď vás pri svojom silnom orgazme pohryzie, ak na tele objavíte drobné modrinky alebo podliatiny. Nebuďte tiež prekvapení, že táto žena bude prejavovať záujem o váš zadoček a konečník.

muž

ObrazekKozorožec verí, ba snaží sa o tom presvedčiť aj iných, že láska sa dá pochopiť len tak, ak sa vyskúša aj náruživosť. Svoje objatia, svoju sexuálnu aktivitu si plánuje rovnako ako celý svoj ostatný život. Najviac obľubuje také ženy, ktoré vedia, čo by mal rád, a ktoré ho nenútia k prvým iniciatívnym krokom a nenechávajú ho dlho v neistote. Jeho dáma sa musí naučiť tajomstvá, pomocou ktorých je ho možné vzrušiť, dokonca aj ony samy môžu byť iniciátorkami nových prekvapení. Muž – Kozorožec očakáva, že aj žena, ako on sám, bude vždy pripravená, ochotná a nadšená milovaním. Je hrdý na svoju sexuálnu potenciu, na to, že vie bez námahy uspokojiť každú ženu. Má maratónske schopnosti. Medzi Kozorožcami môžeme nájsť z telesného hľadiska tých najšikovnejších milencov. Sex je pre nich rituál, nástroj, pomocou ktorého uvoľnia napätie. Keď poviete Kozorožcovi, že by ste sa chceli s ním milovať, v tom okamihu vám začne venovať väčšiu pozornosť. Možno, že noc strávená v jeho objatiach bude únavná, ale plná nečakaných slastí. Jedna z týchto nečakaných udalostí sa môže Kozorožca nepríjemne dotknúť: jeho slabosťou je často silne maskovaná násilná súlož. Strhá zo svojej partnerky šaty, stláča jej prsia, zvalí ju tak, že nemôže klásť odpor, priviaže k posteli. Tieto hry sa často približujú ku krajným formám sadizmu. U Kozorožca je vzťah medzi vzrušením a krutosťou veľmi tesný. Ak narazí na odpor, stratí hlavu. Vydrží sa milovať tak dlho, dokiaľ nie je partnerka niekoľkokrát poriadne uspokojená. Jeho schopnosť ovládať vlastný orgazmus je závideniahodná. Nevadí mu ani prerušované milovanie, keď sa žena behom milostného aktu potrebuje vzdialiť je schopný masturbáciou udržať erekciu pomerne dlho a potom veľmi hladko naviazať na milostný akt. Je zvyknutý na maximálne pohodlie, čistotu, intímne osvetlenie, príjemnú hudbu, voňavé prádlo, lahodné vychladené šampanské... Oddajte sa plno tomuto mužovi - vaše rady alebo metodické vedenie ho dokáže veľmi pobúriť. On je predsa dokonalým milovníkom, ktorý u každej ženy vycíti, čo skutočne potrebuje. Ženy si rád sám pozvoľna vyzlieka, miluje vrstvnaté obliekanie a rád obdivuje krásne nahé ženské telo v jeho ladných krivkách a pohybe. Potešenie mu tiež robí tanec s nahou ženou, kedy sú telá pevne spojené a zvíjajú sa v pravidelnom rytme príjemnej hudby. Nebráni sa tomu, vziať si ženu uprostred tanca (samozrejme v úplnom súkromí). Veľmi ho vzrušuje, keď sa svojimi bradavkami budete dotýkať jeho penisu, hlavne jeho špičky. Rád si svoju ženu raz za čas vezme násilím, ak s tým ale nesúhlasíte, povedzte mu to na rovinu, pochopí to.

erotogénne zóny

Tí, čo sa narodili v znamení Kozorožca, majú mimoriadne citlivú oblasť pupka, druhou citlivou sférou je oblasť pod kolenami. Majú radi aj dráždenie podpazušia. V šetko je len na vašej fantázii.