Jdi na obsah Jdi na menu
 


Partnerský horoskop

ObrazekJedná sa o porovnanie dvoch horoskopov - Vášho a Vášho partnera.

 

Na tomto základe spracujeme analýzu Vášho vzťahu, upozorníme Vás na to, čo máte spoločné a v čom ste odlišní a záverom zhodnotíme Váš vzťah.Tento horoskop môže pomôcť pochopiť odlišnosti oboch partnerov, ako i situácie, ktoré Vás spájajú a ktoré rozdeľujú a pochopiť, na čom je Váš vzťah postavený a ako ho udržať.
Je potrebné pripomenúť, že partnerský horoskop je vždy analýzou existujúceho vzťahu. Nerieši vzťahy fiktívne, ani nepredpovedá budúcnosť, pretože budúcnosť vzťahu vždy závisí na vôli dvoch samostatných jedincov. Partnerská analýza dokáže posúdiť na základe vzájomných aspektov planét, čo je vo vzťahu medzi dvoma partnermi dôležité, čo mu škodí a do akej miery sa partneri k sebe hodia alebo nie.

 

Ponúkame Vám možnosť objednať si u nás Váš partnerský horoskop

 

Pre zostavenie horoskopu potrebujeme od Vás tieto údaje:

Meno,miesto narodenia,dátum,čas narodenia,pohlavie Vás aj Vášho partnera.

V prípade Vášho záujmu, kontaktujte ma na mailovú adresu alebo telefónne číslo.Obratom od nás získate potrebné informácie e-mailom o spôsobe platby.Za zostavenie  partnerského horoskopu sa platí vopred na bankový účet.Uhradíte platbu s variabilným symbolom podľa nami zaslaných inštrukcií a od pripísania platby na náš účet, nami vypracovaný horoskop obdržíte do 7 pracovných dní. Odpoveď   Vám na základe dohody  príde priamo mailom alebo poštou.

 

Všetky Vami dodané informácie považujem za prísne dôverné.

                                                                      Ady Zaya